422620

67. GUNNAR WIDFORSS. Signerad Widforss och daterad 1919.

Akvarell.

Tunisisk gatuscen. 27 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Nej
Proveniens

Konstnärens familj.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK/1 792 - 2 151 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Berggren

Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal. Föräldraledig.

+46 (0)8 611 69 32
cecilia.berggren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto