69
406161

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

"Vieille Ville, Menton"

Signerad G. Widforss och daterad 1912. Akvarell 47 x 29 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

50. Berndt Friberg, vas, stengods, Gustavsbergs studio 1968.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK