415627

Prins Eugen

(Sverige, 1865-1947)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Prins Eugen
(Sverige, 1865-1947)

"Vadstena från Stubbet"

Signerad Eugen och daterad 1920. A tergo signerad E-n och daterad "omkr 1920". Papp-pannå 24 x 34,5 cm.