716
378937

FAT, fajans. Märkt Rörstrand 17/11 (17)64.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Konturerat med dekor i starkeldsblått av "Rhenska mönstret" mot fond i bianco sopra bianco. Längd 41 cm.

Nagg, krackelyr.