73
367722

Johan Jacob Silvén

(Sverige, 1851-1924)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
Johan Jacob Silvén
(Sverige, 1851-1924)

Sommarlandskap med kyrka

Signerad Jacob Silvén och daterad 1878. Duk 112 x 95 cm.