768
379207

SNUSDOSA, av Gustav Klingert, Moskva 1908-1917.

Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
177 - 353 EUR
184 - 368 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Förgylld, rund med dekor av flerfärgad cloisonnéemalj. Diameter 3,8 cm.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

409. Nathalie Djurberg & Hans Berg, "Puppets from The Parade of Rituals and Stereotypes 3".
Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
Budhistorik
620 000

ditt bud
Aktuellt bud:
620 000 SEK