769
379197

SNUSDOSA, Moskva 1883.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
SNUSDOSA, Moskva 1883.

Förgylld, rektangulär med dekor av flerfärgad cloisonnéemalj. Längd 8 cm.

Små emaljskador.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.