772
379202

SALTKAR på kulfötter, icke identifierad mästare Moskva 1800-talets slut.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Förgyllt med dekor av flerfärgad cloisonnéemalj. Diameter 4,5 cm.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.