777
379211

SOCKERTÅNG, icke identifierad mästarstämpel, Moskva 1899-1908.

Utropspris
2 000 SEK
175 EUR
182 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Förgylld, med dekor av flerfärgad cloisonnéemalj. Längd 13,5 cm.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.