776
379209

STRÖSKED, icke identifierad mästarstämpel, Moskva 1899-1908.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
265 - 441 EUR
276 - 460 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Förgylld, dekor av flerfärgad cloisonnéemalj. Längd 17 cm.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.