775
379216

MOCKASKEDAR, 4 st, av Samuel Z. Filander, S:t Petersburg 1800-talets slut.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
92 - 138 USD
Klubbat pris
800 SEK

Förgyllda, släta med vridet skaft. Längd 10 cm, vikt 57 gram.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.