781
379226

STRÖSKED, Jonas Auvin, S:t Petersburg 1859.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
92 - 138 USD
Klubbat pris

Delvis förgylld. Längd 20 cm, vikt 65 gram.

Bruksslitage.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.