83
384085

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
876 - 1 320 EUR
912 - 1 370 USD
Klubbat pris
7 300 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Vy över Stockholms slott

Signerad Anna Palm, Stockholm. Akvarell och täckvitt 9 x 26,5 cm.

Proveniens

Astra AB, Södertälje.