417722

98. ROLAND SVENSSON, "Version till 'Vinterväggen' ".

Signerad roland s. Olja och blandteknik på pannå 35 x 100 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK / 7 168 - 9 558 EUR
Klubbat pris
50 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Tilläggslista

Tidigare med skrift "Ideskiss "Vinterväggen" överlämnad till överläkare Thore Olovson", senare borttagen.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto