417722

98. ROLAND SVENSSON, "Version till 'Vinterväggen' ".

Signerad roland s. Olja och blandteknik på pannå 35 x 100 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK/7 168 - 9 557 EUR
Klubbat pris
50 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Tidigare med skrift "Ideskiss "Vinterväggen" överlämnad till överläkare Thore Olovson", senare borttagen.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto