423856

99. JACOB KULLE, Vid stenmuren, motiv från Arild.

Signerad Jacob Kulle och daterad Arild Sept. 1884. Duk 52 x 36,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK / 1 792 - 2 389 EUR
Klubbat pris
16 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto