423856

99. JACOB KULLE, Vid stenmuren, motiv från Arild.

Signerad Jacob Kulle och daterad Arild Sept. 1884. Duk 52 x 36,5 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK/1 792 - 2 389 EUR
Klubbat pris
16 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto