99
423856

Jacob Kulle

(Sverige, 1838-1898)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Jacob Kulle
(Sverige, 1838-1898)

Vid stenmuren, motiv från Arild

Signerad Jacob Kulle och daterad Arild Sept. 1884. Duk 52 x 36,5 cm.