203
458775
Fernand Léger

"Le linge qui sèche"

Signerad F. Léger och daterad -47. Även signerad och daterad a tergo. Duk 92 x 73 cm.

Utropspris:

9 000 000 - 10 000 000 SEK

1 046 512 - 1 162 791 EUR

Klubbat pris:
8 800 000 SEK
Proveniens
Övrigt
Konstnär/formgivare