240
461436

Paul Jenkins

(USA, 1923-2012)
Paul jenkins, "phenomena wayfarer".

"Phenomena Wayfarer"

Signerad Paul Jenkins. Även signerad Paul Jenkins och daterad 1986-1989 a tergo. Duk 100 x 81 cm.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

9 302 - 11 628 EUR

Klubbat pris:
110 000 SEK