351
421539

JOSEF FRANK, soffbord, Firma Svenskt Tenn, modell 2139.

Josef frank, soffbord, firma svenskt tenn, modell 2139.

Rund rotfanerad skiva, kantsarg och tre ben av valnöt. Diameter 120 cm, höjd 48,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 907 - 3 488 EUR

Klubbat pris:
30 000 SEK
Tilläggslista

Ett ben med skada; one leg with damage.

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77