424
457708

OKÄND FORMGIVARE, soffa, 1930-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Svängd form, skulpterade ben i bonad björk, omklädd i vitt tyg. Längd 205 cm.

Obetydligt slitage.