534
451770

MATTA. Rölakan. 384 x 221 cm. Signerad KH.

Utropspris
8 000 - 12 000 SEK
706 - 1 060 EUR
737 - 1 110 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Randmönster med kvadrater samt stora och små oktagoner i olika gula, gröna och bruna nyanser.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar.