534
451770

MATTA. Rölakan. 384 x 221 cm. Signerad KH.

Matta. rölakan. 384 x 221 cm. signerad kh.

Randmönster med kvadrater samt stora och små oktagoner i olika gula, gröna och bruna nyanser.

Obetydligt slitage, något smutsig, fläckar.

Utropspris:

8 000 - 12 000 SEK

930 - 1 395 EUR

Klubbat pris:
30 000 SEK