546
455325

MATTA. Rölakan. 242 x 162 cm. Signerad VB (?).

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
561 - 748 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Våg- och klotmönster i olika röda, rosa, gula och gröna nyanser. Sverige 1960-70-tal.

Ställvis slitage, smärre fläckar. En kortsida med lagningar.