162
456231

ARMBANDSUR, dam, Cartier, Tank, förgyllt silver. 1989 enligt certifikat.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
436 - 523 EUR
456 - 547 USD
Klubbat pris

Must de Cartier, quartz, 20,5x20 (27,5)mm. Skyddsplast kvar p åbakboett. Blått läderband och spänne doublé, Cartier. Box, certifikat, sigill medföljer.

Ej funktionstestad. Slitage. Urtavla med krackelyr. Band med slitage.