"The kabuki blushes", ur: "Secrets in carnations"
Färglitografi med kollage (monoprint), 1986, signerad med blyerts 'bon à tirer', tryckt och utgiven av Graphicstudio/U.S.F. Bladstorlek 99 x 105 cm.
Ej examinerad ur ram.
Heland Wetterling Gallery, Stockholm.
Glenn 206.