69
443792

OLE WANSCHER, tillskrivet, skrivbord, Danmark 1950-60-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Palisander, sex lådor, mässingsbeslag. Längd 169,5 cm, bredd 85 cm, höjd 73,5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage, delvis blekt.