72
461792

FINN JUHL, matbord, 4 stolar och 2 karmstolar, "BO-63", Bovirke, Danmark.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Teak och bok, stolarna med grön tygklädsel, 2 stolar märkta PLH-92. Bordets längd 144 cm + 2 iläggskivor i sargen à 50 cm, totalt 244 cm, bredd 96,5 cm, höjd 74 cm.

Slitage, repor. (7)