90
458248

PIERO FORNASETTI, paraplyställ, Milano, Italien.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Polykrom dekor av hatthängare. Märkt FORNASETTI MILANO MADE IN ITALY. Höjd 56,5 cm.

Smärre slitage och bucklor.