1198
465092

SEMIANTIK/OLD SILKE GHOM. 210 x 139,5 cm. En av ett par.

Utropspris
14 000 - 20 000 SEK
1 340 - 1 910 EUR
1 520 - 2 170 USD
Klubbat pris

Samma motiv och färger som föregående nummer.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar.

Proveniens

Inköpt 1965-70.