1221
443226

SEMIANTIK KESHAN. 367 x 264,5 cm.

Utropspris
16 000 - 20 000 SEK
1 400 - 1 740 EUR
1 460 - 1 830 USD
Klubbat pris

Röd botten med polykrom medaljong, hörnornament, palmett- och blomslingor. Mörkblå huvudbård med blom- och palmettranka. Ljusblå sekundärbårder med blomranka.

Något ställvis hårt slitage, något smutsig, smärre fläckar, obetydliga malskador. Sidorna med trampveck och skador.