1222
467514

MATTA, semiantik Keshan. 199,5 x 128 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris

Rödmelerad botten med polykrom blomstermedaljong, blommor, blomvaser och -urnor. Bred mörkblå huvudbård med buketter, blommande träd, blommor och vaser.

Något ställvis lite hårdare slitage, något smutsig, fläckar. Sidorna med trampveck och smärre skador, ett hörn något skadat.