1241
477622

ANTIK SENNEH. 226 x 169,5 cm.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
ANTIK SENNEH. 226 x 169,5 cm.

Rödmelerad botten med ramverk och medaljong med polykromt heratimönster på mörkblå botten. Rödmelerad huvudbård med palmett-, granatäppel- och blomrankor.

Något ställvis hårdare slitage, smutsig, fläckar, fälld, trampveck, smärre skador och hål, malskador. Skadade sidor.