1245
463362

SEMIANTIK TEHERAN. 137,5 x 102,5 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Mörkblå botten med stor polykrom blomvas med inskription "Beställd på order av KARDEKAN", röd nisch, fåglar och blommande grenar. Mellanblå huvudbård med blommor och fåglar.

Något slitage och smutsig, smärre fläckar, obetydliga malskador. Långsidorna med smärre trampveck och skador.