1249
440818

SEMIANTIK TIBET FIGURAL. 162 x 88 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Brunmelerad botten med stora polykroma stiliserade drakar bland moln och fyra lejon.

Något slitage och smutsig, fläckar. Långsidorna med trampveck och smärre skador, ett hörn något skadat.