1657
464512

VÄGGVAS, porslin. Sen Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Dekor i famille vertefärger av växtlighet. Höjd 24 cm.

Slitage.