219
442204

Marcus Larsson

(Sverige, 1825-1864)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Marcus Larsson
(Sverige, 1825-1864)

Fjordmotiv från Christiania

Signerad Larsson och daterad Christiania fjord 1850?. Duk 33 x 50 cm

Rester av äldre etikett a tergo.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

403. Gladys Nilsson, "Modern Harem".
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK