219
442204

Marcus Larsson

(Sverige, 1825-1864)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Marcus Larsson
(Sverige, 1825-1864)

Fjordmotiv från Christiania

Signerad Larsson och daterad Christiania fjord 1850?. Duk 33 x 50 cm

Rester av äldre etikett a tergo.

Formgivare