Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
263
474780

Flamländsk skola 16/1700-tal

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Flamländsk skola 16/1700-tal

FLAMLÄNDSK SKOLA 16/1700-TAL, Olja på duk, ej signerad.

Jesus gisslas. Uppfodrad duk 109 x 94 cm.

Uppfodrad duk. Retuscher, krackeleraed, lagningar