262
475018

Italiensk konstnär 1600-tal, attributed to

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 370 - 1 650 EUR
1 450 - 1 740 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

ITALIENSK KONSTNÄR 1600-TAL, Olja på duk, ej signerad.

Kristi gravläggning. 64 x 74 cm. Äldre svartmålad och bronserad ram.

Uppfodrad duk, retuscher.