471
459785

SPEGEL. Gustavianskt stockholmsarbete 1777.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
22 000 SEK

Förgylld och bronserad. Dekor av räfflad medaljong och lagergirlander. Med Stockholms hallstämpel 1777. Höjd 132, bredd 56 cm.

Slitage.