60
434595

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Solnedgång

Signerad P. Ekström och daterad 1904. Duk 60 x 101 cm.