66
451593

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
80 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

"Stockholm från Palmska huset"

Signerad Anna Palm Stockholm. Akvarell med täckvitt 35 x 57 cm.

Proveniens

Privatsamling.