67
451572

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

"Kastellholmen, Stockholm"

Signerad Anna Palm. Kastellholmen, Stockholm. Akvarell med täckvitt 13 x 21,5 cm.

Proveniens

Privatsamling.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

259. Maria Miesenberger, "Reflection on the Presence of Time #2".
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK