701
473835

TALLRIK, porslin. Frankrike, omkring 1800.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor av färgglad fågel. Diameter 23 cm.

Nagg, slitage.