756
440820

BÄGARE, icke identifierad mästare, Augsburg 1670-80-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris

Förgylld, fotlös med heltäckande ormskinnsdekor. Höjd 9 cm, vikt 119 gram.