84
472805

Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

"Fångsten bärgas"

Signerad H. af Sillén och daterad 1891. Duk 100 x 81,5 cm.