92
470355

Axel Jungstedt

(Sverige, 1859-1933)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Axel Jungstedt
(Sverige, 1859-1933)

Mansporträtt

Signerad Axel Jungstedt och daterad -90. Pannå 23,5 x 15 cm.

Katalognumret är möjligtvis konstnärens självporträtt.