840
459909

VÄVD TAPET. Gobelängteknik. 97 x 111,5 cm. Europa omkring 1900. Jugend.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris

Något välvd ovansida. Polykrom grönska med två sittande ugglor. Uppspänd på ram.

Något slitage och smutsig, smärre skador.