"Audrey Hepburn with dove, St Tropez, 1967".
Signerad Terry O'Neill och numrerad 11/50. Framtagen 2011. Silvergelatinfotografi, bildyta 95 x 61,5 cm. Bladstorlek 100 x 67 cm. Upplaga 50 + 10 AP.
Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad omslag samt helsida sid 145.