Madeleine Pyk – en samling F769
279
524533

Nick Brandt

(Storbritannien, Född 1966)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
19 000 - 23 700 EUR
21 800 - 27 300 USD
Klubbat pris
140 000 SEK

Nick Brandt
(Storbritannien, Född 1966)

"Elephant Against Sky, Amboseli 2011".

Signerad Nick Brandt och numrerad 6/12. Archival pigment print, bildyta 101 x 127 cm.

Nick Brandt, "Across the Ravaged Land", 2013, avbildad.