372
522462

Martin Wickström

(Sverige, Född 1957)
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
13 400 - 17 900 EUR
14 200 - 19 000 USD
Klubbat pris
390 000 SEK

Martin Wickström
(Sverige, Född 1957)

"Moondance"

Signerad Martin Wickström och daterad 2012 a tergo. Duk 200 x 160 cm.

Proveniens

Galleri Aveny, Göteborg.

Martin Wickström är just nu aktuell med en separatutställning med titeln "Perfume River" på Mike Weiss Gallery i New York, 10 april - 10 maj.

Formgivare

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?